Svetelné boxy

Ponuka

Pod pojmom svetelná reklama si netreba vždy predstaviť len svetelné nápisy. Z marketingového hľadiska sú veľmi zaujímavou možnosťou aj reklamné svetelné boxy, ktoré majú praktické a široké využitie.  Sú vyrobené z plastu a led-diód a majú nepretržitú viditeľnosť. Je jedno, či okolo nich zákazník prechádza za denného svetla, alebo v noci, dokážu upútať bez ohľadu na to, koľko je práve hodín.

Typy svetelných boxov

Ak si chceme svetelné boxy rozdeliť podľa technického hľadiska,  máme v ponuke nasledovné základné skupiny:

Jednostranné svetelné boxy

Z frontálnej, viditeľnej strany sú tieto svetelné boxy tvorené kvalitným opálovým plexisklom. Osvetlenie zabezpečujú vysokosvietivé LED moduly napájané kvalitným transformátorom MeanWell. Samozrejmosťou je ich ochrana proti prehriatiu, skratu aj proti prepólovaniu. Polep jednostranných svetelných boxov je zo 7-ročnej rezanej translucentnej fólie alebo využívame latexovú plnofarebnú tlač.

Obojstranné svetelné boxy

Svetelné boxy, ktoré sú vďaka plnohodnotnému zdobeneniu grafikou aj plnohodnotne čitateľné z oboch strán. Montáž týchto svetelných boxov prebieha spôsobom, aby boli vysunuté do priestoru. Buď zo steny smerom do strany,  alebo zo strechy, z podlahy či z inej vodorovnej plochy smerom dohora.

Atypické svetelné boxy

Napriek tomu, že svetelné boxy sú zdanlivo považované za klasické výrobky, kreativite a nápadom sa pri ich výrobe medze nekladú. Či už zo strany zákazníka, alebo z našej strany realizátora. Svetelné boxy nemajú vymedzené tvary ani povrch. Môžu byť rovnako hladké a mať ostré hranaté tvary, ako aj oblé a kopírovať napríklad zaoblenie steny, či strechy, na ktorej sú umiestnené.

Všetky naše svetelné boxy sú samozrejme vyrobené v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370).