Svetelné písmená

Ponuka

Svetelné písmená z našej výroby majú viacero rôznych typov, foriem a druhov. Sú to nápisy vyskladané z jednotlivých písmen, pričom každé písmeno je väčšinou samostatne uchytené na podklad. Ako podklad môže slúžiť stena či strecha, svetelné písmená je možné upevniť kamkoľvek a umiestniť ich tak do exteriéru, ako aj do interiéru.

Typy svetelných písmen

Svetelné písmená rozdeľujeme podľa technológie a spôsobu, akým svietia. Môžu svietiť priamo alebo byť podsvietené. Čo majú však oba typy spoločné je osvetlenie vysokosvietivými LED modulmi a napájanie kvalitným transformátorom MeanWell s ochranou proti prehriatiu, skratu a aj proti prepólovaniu. Naše svetelné písmená sú kompletne vodeodolné a odolné voči poveternostným vplyvom. Samozrejmosťou je výroba v súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370).

Naša ponuka

Pri výbere svetelných písmen pre vašu svetelnú reklamu si môžete vybrať z naozaj pestrej ponuky. Disponujeme svetelnými písmenami classic, maxi a block, ďalej podsvietenými písmenami classicmini a outside a svetelnými písmenami alinox a neon. Pri všetkých našich svetelných písmenách je osvetlenie zabezpečené LED modulmi. Celý LED systém je vyladený tak, aby poskytoval čo najväčšiu svietivosť pri čo najnižšom odbere elektrickej energie a zaručoval bezporuchovosť a veľmi dlhú dobu životnosti. Tá je až 75.000 hodín, čo je v prepočte 8,5 roka pri 24 hodinovom svietení.