Nesvetelná reklama

Ponuka

Napriek tomu, že našou doménou je svetelná reklama, sme stotožnení s tým, že nie vždy je vhodným riešením pre prezentáciu podnikania. Preto sme nielen schopní zabezpečiť našim klientom aj nesvetelnú reklamu, ale rozhodli sme sa na ňu aj špecializovať. Či už to je použitie v exteriéri alebo v interiéri, máme k dispozícii všetky možné formy nesvetelnej reklamy. Stojany s logom spoločnosti, polepy skiel či dverí, alebo nadrozmerné označenia prevádzky na budovách, alebo priamo v nich. Toto všetko vieme podľa potreby zákazníka dodať.

Nesvetelná reklama má veľkú škálu využitia a oproti reklame svetelnej aj väčšie možnosti umiestnenia a tvorby. Nepotrebuje totiž na svoju prevádzku elektrickú energiu a tak je jej realizácia o niečo jednoduchšia.

Existuje množstvo typov a druhov nesvetelnej reklamy a naša spoločnosť vyrába všetko, čo naši klienti potrebujú a ako inak v súlade s súlade s príslušnou technickou normou STN EN 50107-1:2003-04 (34 1370).

Medzi najčastejšie formy nesvetelnej reklamy patria reklamné tabule, ktoré vyrábame ekologickou digitálnou tlačou pomocou technológie HP LATEX. Našími reklamnými produktami sú tiež veľkoplošné banery, veľké reklamné tabule ako menuboardy, informačné a navigačné systémy.

Samozrejme, popri výrobe veľkoplošnej tlače vyrábame aj samolepky, vyrezávané nálepky pre účel označenia prevádzok, polepy výkladov či bezpečnostné značenie.

Vašu firemnú prezentáciu vieme tiež zviditeľniť tlačou výstavných stien, textilu, prezentačných systémov i reklamných rollupov.

Okrem toho sa špecializujeme aj na polepy áut, ktoré predstavujú výbornú mobilnú formu reklamy. Polepy sa realizujú na osobných i nákladných autách samolepiacimi autofóliami.

No a zabudnúť nesmieme ani na POS produkty, ktoré sú určené na prezentáciu v mieste predaja. Do tejto kategórie patria 3D pop Up steny, Roll Up banerové stojany, stojany na chodník, rámy na plagáty a obrazy, držiaky letákov a v neposlednom rade aj atypické prezentačné stojany vyrábané na mieru.