O nás

Ako Vám určite napovedal názov, zaoberáme sa výrobou svetelnej reklamy už od roku 2003. Technológia výroby svetelných reklám, nám samozrejme umožňuje vyrábať aj iné formy reklamy. Či ide o výstavbu bilboardov, alebo tlač vizitiek. Neustále sledujeme trendy v tejto oblasti, aby sme našim klientom mohli ponúknuť čo najširšie spektrum produktov a služieb.

Výroba svetelnej ale aj nesvetelnej reklamy začína technickým a grafickým návrhom. V tejto fáze výroby sa snažíme vnášať nové nápady do návrhov a teda aj do výroby.  To znamená, že neustále hľadáme nové možnosti a snažíme sa používať nové materiály. Sú situácie, kedy je zadanie klienta tak jednoznačné, že na nové riešenia nieje priestor. Vtedy sa snažíme presvedčiť klienta, či skôr napovedať mu, že sú aj iné možnosti. No naopak, stretli sme sa aj s takými situáciami, že klientovu požiadavku nie je možné vyrobiť. Aj vtedy sa snažíme nájsť také riešenie, ktoré zodpovedá našim možnostiam.  Našou prioritou je odlíšiť sa od zabehnutých štandardov a zviditeľniť vizuálnu komunikáciu našich klientov.

Ďalším krokom je samotná výroba. Pri výrobe svetelných reklám používame široké spektrum materiálov a technológii spracovania.
Najčastejšie používané materiály sú plasty, plexisklá, polykarbonáty, sendvičové hliníkové dosky, hliníkové profily, oceľové profily, fluorescentné žiarivky, led diódové systémy, samolepiace fólie rezané alebo tlačené, atď.

Výroba svetelných reklám si vyžaduje skúsenosti z reklamy, elektroinštalácie a kovovýroby. Tomu zodpovedá aj technologický park, ktorý je pri výrobe svetelnej reklamy nevyhnutný. Spoločnosť LIGHt Box, s.r.o. vastní všetky technológie potrebné ku výrobe svetelných reklám a kompletnú výrobu zabezpečujeme výhradne vo vlastných kapacitách bez subdodávateľských aktivít. Tým vieme garantovať výrobnú kvalitu a dodržiavať dohodnuté termíny.

Určite je lepšie raz vidieť než tri krát čítať. Preto by sme Vás chceli nasmerovať na galériu niektorých našich prác v sekcii galéria

No najlepšie bude, keď si s nami dohodnete osobné stretnutie.
Radi Vás navštívime, alebo Vás privítame u nás.

Veríme, že Vás naša rozsiahla ponuka zaujme a tešíme sa na spoluprácu.

Koreň Zdeno
konateľ spoločnosti